Kontakt: 0907 875 903

Vysokozdvižná plošina

Vysokozdvižná plošina

Spoločnosť MIRACI elektro plus, s.r.o. ponúka realizáciu prác s vysokozdvižnou pracovnou plošinou do výšky 13m v Žilinskom kraji. Ponúkaná vysokozdvižná plošina je vhodná na elektroinštalačné práce vo výškach, opravy / výmeny / prekládky elektrických a iných káblových vzdušných vedení, na montáže a servis vo výškach, inštaláciu fasádnych bannerov, orezávanie konárov stromov, lepenie billboardov, prácu na fasádach budov, čistenie a opravy striech a odkvapových žľabov a mnoho ďalších prác pri ktorých je potrebná plošina.

Práca s vysokozdvižnou plošinou zaisťuje robotníkovi všetko potrebné k jeho práci. Môže sa k práci nielen poriadne postaviť, ale má i potrebnú oporu a všetky potrebné nástroje a materiál si vezme so sebou do koša vysokozdvižnej plošiny. Na plošine môžu stáť až dvaja robotníci a hlavne je postarané o ich bezpečnosť. Koše majú po stranách zábradlie, ktoré ich chráni.

Vďaka jedinečnému pomeru veľkosti vozidla a rozsahu vysokozdvižnej plošiny je možné ju využívať takmer kdekoľvek a na takmer všetky rozmanité výškové práce.

Vysokozdvižnú plošinu zabezpečujeme prevažne v mestách Žilina, Čadca, Bytča, Martin, Vrútky, Turzovka, Krásno nad Kysucou a Kysucké Nové Mesto. V prípade rozsiahlejších prác vieme zabezpečiť vysokozdvižnú plošinu na celom území Slovenska